Premiera Książki “Lena Król Sprawa Honoru” Autorstwa JJ Adams – 01 Marca 2023

Premiera debiutanckiej książki “Lena Król Sprawa Honoru” autorstwa JJ Adams odbędzie się 01 marca 2023 roku. Niemniej jednak miło jest nam zakomunikować, iż od momentu założenia strony książka sprzedała się w ilości 40 e-booków nie tylko w Polsce. Serdecznie dziękujemy za zaufanie i życzymy wszystkim czytelnikom miłej i ciekawej lektury.

Głowna bohaterka Lena pojawi się w drugim tomie już na początku maja 2023 roku. W części drugiej dedykowanej Adamowi Jonesowi poznacie dalsze przygody bohaterów, co stanowić będzie kontynuacje części pierwszej. Mamy nadzieję, że równie gorąco będziecie Państwo chcieli powitać tą drugą część. Entuzjazm z jakim spotykaliśmy się podczas wydawania części pierwszej jest imponujący, co jednocześnie podrywa nas do działania nad częścią drugą. Proszę nie skąpcie ocen i komentarzy. Za wszystkie będziemy bardzo wdzięczni.

Zapraszamy do naszego sklepu pod adresem https://jjadams.pl/shop-2/ gdzie możecie Państwo nabyć książkę w formie papierowej jak i elektronicznej.

Pozdrawiamy zespół JJ Adams

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *